A 24.hu Torghelle Sándorral értékelte ki az Ausztria elleni 2-0-s győzelmet, amely után a magyar labdarúgó-válogatott vezeti az Eb F-csoportját. Az MTK csatára szerint elégedett lehet mindenki.
A belvárosban megállt az élet, mindenki a magyar válogatottat éltette. Előttünk Izland és Portugália, a vezérszurkolók már ellenük hangolták a tömeget. Videó.
A magyar labdarúgó-válogatott 44 év távollét után győzelemmel tért vissza az Európa-bajnokságra, Szalai Ádám és Stieber Zoltán góljával 2-0-ra vertük Ausztriát. Íme, a két magyar gól.
Már csak egy kattintásra van szükség, hogy megerősítsd feliratkozási szándékodat!
Amennyiben nem kapod meg megerősítő e-mailünket, kérünk, ellenőrizd a levélszemét mappádat.
Elég egyértelmű a helyzet a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának utolsó fordulója előtt, ugyanis a norvég-francia mérkőzés a csoportelsőségről, a szenegáli-iraki pedig a harmadik helyről és az esetleges továbbjutásról dönt.