Ezt írták ki a bordeaux-i stadionban. Bravó, Lacika!
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak
Lapunknak a Fidesz-kormányok alatt ellenzékinek bélyegzett egyetem tanárai beszéltek arról, mivel szembesítették a tanszékre visszatérő adjunktust.
